placing gif
placing gif
placing gifplacing gifplacing gifplacing gifplacing gif
placing gif
placing gifplacing gif

JEBETH SOLARIS Welsh Cob, palomino, import GB, nar.5.7.2010
Tohoto hřebce jsme měli možnost zakoupit jako odstávče v anglickém hřebčíně Jebeth paní Jean Smith a jsme tomu velmi rádi. Hřebec prokazatelně disponuje nejen výbornou mechanikou pohybu a nádhernou barvou, ale především odpovídajícím typem. Má vyjímečně krásnou, skutečně "charakteristickou" hlavu s výraznýma, velkýma očima a velmi robusní, kvalitní kostru s krátkou, silnou holení.
Jeho charakter je vyrovnaný a příjemný.
Jebeth Solaris je v otcovské i mateřské linii prochován na výstavně (včetně RWS) velmi úspěšného hřebce Trevallion Flying Rocket, vnuka legendárního Nebo Black Magic a rovněž na palomino welsh cob hřebce Pipersgreen Song of the Stars, který do původu Jebeth Solarise přináší barvu přes svého otce, palomino hřebce Dylis Golden Harp (výstavně úspěšný v zápřeži), vnuka fenomenálního hřebce Llanarth Braint(palomino - začal svou kariéru v roce 1958 na Briton Show v Harrogate, kde se stal šampionem na ruce, získal 1. cenu pod sedlem i v postroji a stal se supreme šampionem celé výstavy. Rovněž je vítězem mnoha dalších výstav, včetně celkového vítězství na Royal Welsh Show v roce 1961.Okamžikem největší slávy Llanarth Brainta ale byl nepochybně rok 1969, kdy se stal šampionem welsh cob na Royal Agricultural Society of England Show a byl následován různými svými potomky všech věkových kategorií)

Dylis Golden Harp je ale rovněž úzce prochován na hřebce MATHRAFAL, který je historicky nejúspěšnějším producentem výstavně (RWS) úspěšného potomstva.
I oba rodiče hřebce Jebeth Solaris, matka Jebeth Forbiden Planet i otec Jebeth Milky Way, jsou sami velmi úspěšní a v chovu dobře prověření.Více informací o hřebčíně Jebeth naleznete na našem webu v sekci Články.
Původ Jebeth Solarise, tedy nepřináší do chovu jen barvu, ale v každém případě i kvalitu plně odpovídající plemennému standardu.
Jebeth Solaris bude nabízen v plemenitbě již v připouštěcí sezoně 2012 a to s britskou licencí, primárně ale bude připravován pro využití v sedlových disciplínách.

Pedigree (all breed database)

placing gifplacing gifplacing gifplacing gif

Jebeth Milky Way

Rhencullen Boots

Trevallion Flying Rocket

Derwen Telynor

Rhydlas Morwena

Rhencullen Bobby Socks

Buckswood Flight

Trevallion Tamary

Jebeth Princess Leah

Pipersgreen Song of the Stars

Dilys Golden Harp

Dilys Stardust

Oakhatch Tywysen

Gelert Ap Braint

Oakhatch Tiara

Jebeth Forbidden Planet

Rhencullen Tosh

Trevallion Flying Rocket

Derwen Telynor

Rhydlas Morwena

Rhencullen Bobby Socks

Buckswood Flight

Trevallion Tamary

Jebeth Princess Leah

Pipersgreen Song of the Stars

Dilys Golden Harp

Dilys Stardust

Oakhatch Tywysen

Gelert Ap Braint

Oakhatch Tiara

placing gif
placing gif
banner_175.jpg, 8,8kB logo marah logo Koně a hříbata logo probex

Pro umístění našeho banneru klikněte zde

Tvorba webových stránek

Časopis "Koně a hříbata"

Výroba odvětrávacího sortimentu

© Marah Webdesign